Zašlete nám poptávku výškových pracíZašlete nám svou poptávku

Jaké výškové práce nabízíme?Montáž a servis stínící techniky

Montujeme a zajišťujeme pravidelný seris stínící techniky na jakékoliv budově, například žaluzie, rolety, markýzy aj.

Zábrany proti ptactvu

Montujeme zábrany proti ptactvu na budovách, montáž sítí proti ptactvu. Zábrany zároveň prodáváme, můžete si vybrat z několika různých variant.

Pomocné montáže průmyslových objektů

Zajišťujeme pomocné montáže hal a konstrukcí zemědělských a průmyslových objektů. Zajistíme jakékoliv výškové práce pro tyto objekty.

Instalace reklamních poutačů

V rámci výškových prací nabízíme instalaci reklamních bannerů a billboardů na budovách, výškových stavbách, sloupech, komínech apod.

Montáže a výměna fasádních skel

Provedeme montáže i výměnů jakýchkoliv fasádních skel na prosklených fasádách budov. Jakýkoliv typ prosklené budovy je pro nás hračkou.

Rizikové kácení stromů a prořezy

Profesionálně a bezpečně provádíme rizikové kácení stromů. Postaráme se o údržby dřevin, rostoucích v obytných zónách měst, obcích, zahradách apod.

Mytí fasád

Vaší fasádě dodáme opět nový vzhled a glanc. Bez problémů umyjeme fasádu na kterékoliv budově a zbavíme ji všech nečistot.
Autorizovaný servis žaluzií:
Profesionální výškové práce
Nabízíme kvalitní služby v oblasti výškových prací jako montáž a servis stínící techniky, zábrany proti ptactvu, pomocné montáže průmyslových objektů, rizikové kácení stromů a prořezy, mytí fasád aj.
Copyright 2019 ADVE s.r.o. - výškové práce
Vytvořilo studio WEBproVás